所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 91 Days |
| Supplier Device Package | 32-DIP |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Standard Package | 100 |
| Package/Case | 36-DIP Module |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Magnetic Pattern Recognition |
| Output Voltage | 100 mV |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Supply Current | 1.6 uA to 3 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 50 C |
| Package / Case | 36-DIP Module |
咨询QQ
热线电话