所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Family | BS05N1 |
| Standard Package | Bulk |
| Subcategory | Specialized Sensor |
| Lead Time | 91 Days |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Package/Case | 4-SIP Module |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Output Voltage | 400 mVrms |
| Supply Voltage - Max | 5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Supply Voltage - Min | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 60 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | 4-SIP Module |
咨询QQ
热线电话