所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 1.27 Ohm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 2 W |
| Product Diameter | 3.7 mm |
| Product Length | 10 mm |
| Temperature Coefficient | ±300 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 275 °C |
| Case Style | Molded |
| Lead Finish | Tin/Copper/Silver |
| Standard Package | Ammo Pack |
| メーカ | Vishay |
| 抵抗 | 1.27 Ohms |
| 公差 | 1 % |
| 電力定格 | 2 W |
| 温度係数 | 100 PPM / C |
| シリーズ | BSI |
| 末端様式 | Axial |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 275 C |
| 寸法 | 3.7 mm Dia. x 10 mm L |
| 製品 | Power Resistors Wirewound Molded |
| リード線の直径 | 0.6 mm |
| 工場パックの数量 | 1000 |
| タイプ | Molded and Insulated Wirewound Power Resistors Axial Leads |
| 定格電圧 | 120 V |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
咨询QQ
热线电话