所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :82ft |
| Reel Length (Metric) | :25m |
| Conductor Area CSA | :0.5mm² |
| Jacket Colour | :Red |
| Jacket Material | :Silicone |
| Conductor Material | :Copper |
| External Diameter | :2.6mm |
| Voltage Rating | :300V |
| No. of Max Strands x Strand Size | :16 x 0.2mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :BS |
| Conductor Make-up | :16 / 0.2mm |
| Current Rating | :3A |
| Operating Temperature Max | :180°C |
| Operating Temperature Min | :-70°C |
| Outer Diameter | :2.6mm |
| Primary Insulation Thickness | :0.8mm |
| Standard | :BS6195 |
| Test Voltage | :2500V |
| Voltage Rating V AC | :300V |
| Weight (kg) | 0.36 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话