所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Flame Retardant |
| Shrink Temperature | 90°C |
| Color | Black |
| Inner Diameter - Recovered | 0.220" (5.6mm) |
| Material | Polyolefin |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Other Names | CB5018-000 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 90°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.095" (2.41mm) |
| Standard Package | 60 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Inner Diameter - Supplied | 0.750" (19.0mm) |
咨询QQ
热线电话