所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pitch | 0.652" (16.56mm) |
| Current Rating | 30A |
| Features | Flange |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Voltage Rating | 600V |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Terminal Material | Steel |
| Standard Package | 10 |
| Top Termination | Screws |
| Bottom Termination | Closed |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Number of Wire Entries | 28 |
| Packaging | Bulk |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Rows | 2 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Operating Temperature | 130°C |
| Number of Circuits | 14 |
咨询QQ
热线电话