所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Dimensions | see |
| Multiplicity | 1 |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Length | 140mm |
| Gross weight | 3.89 g |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Type of mounting element | PCB guide |
| Panel cutout diameter | 3mm |
| Mounting | mounting hole without thread |
| Mounting holes pitch | 115mm |
| Collective package [pcs] | 100 |
| spg | 100 |
咨询QQ
热线电话