所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 460 mm |
| Width | 7 mm |
| Tensile Strength | 54 kg |
| Features | Miniature, Intermediate, Standard, and Light-Heavy Cross Sections |
| Maximum Bundle Diameter | 127 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | Barb-Ty |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Style | Dome Top Barb |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Length | 460 |
| Product Height | 8.1 |
| Product Depth | 13.2 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 5.00" (127.00mm) |
| rohs | 5.00" (127.00mm) |
| Unit Weight | 1.450 lbs |
| Cable Tie Length | :460mm |
| Cable Tie Width | :7mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 |
| Tensile Strength N/m | :534N/m |
| Tensile Strength Pounds | :120lb |
| Cable Bundle Diameter Min | :4.8mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :127mm |
| Weight (kg) | 0.576 |
| Tariff No. | 39173235 |
| Application | Forindoor/outdooruse |
| Height | 0.32"(Head) |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 100 |
| SpecialFeatures | Locking,WeatherResistant |
| TensileStrength | 120lbs. |
咨询QQ
热线电话