所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Test Leads |
| Connector Type | Banana plug to plunger clip |
| Length | 24 in |
| Color | Black |
| Cable Type | 20 AWG Tinned Copper |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5 A |
| Features | One piece, beryllium copper blade |
| Voltage Rating | 300 V |
| Life | Obsolete |
| rohs | Compliant |
| ConnectorType | Plug |
| Finish | Gold |
| Material,Contact | BerylliumCopper |
| Material,Insulation | PVC |
| Stranding | 41x36 |
| Temperature,Operating | 105°C |
| WireSize | #20AWG |
| 颜色 | 黑色 |
| 最高工作温度 | +105°C |
| 绝缘材料 | PVC |
| 最低工作温度 | -25°C |
| 接线长度 | 0.6m |
| 工作温度范围 | -25 → +105 °C |
| 额定电流 | 5A |
| 额定电压 | 300V |
| 性别 | 公插 |
| 测试探头类型 | 弹簧 |
咨询QQ
热线电话