所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Test Leads |
| Connector Type | Banana plug to plunger clip |
| Length | 48 in |
| Color | Black |
| Cable Type | 20 AWG Tinned Copper |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5 A |
| Features | One piece, beryllium copper blade |
| Voltage Rating | 300 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话