所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Plugs & Test Jacks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Banana Plugs |
| Type | Stackable |
| Color | Black |
| Current Rating | 10A |
| Voltage - Rated | 300V |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Stackable |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Stacking Method | Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors) |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | Banana Plug, Single, Stackable |
| Configuration | Banana to Banana |
| Cable Length | 36.0" (914.40mm) |
| Contents | 1 Lead, Black |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话