所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Test Leads |
| Connector Type | Minigator clip on both ends |
| Length | 48 in |
| Color | Red |
| Cable Type | 20 AWG Tinned Copper |
| Contact Material | Steel |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 5 A |
| Insulation Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Operating Temperature | + 105 C |
| Voltage Rating | 300 V |
咨询QQ
热线电话