所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Length | 36 in |
| Color | Black |
| Features | Shielded |
| Style | BNC to BNC |
| Cable Type | RG-58C |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | BNC Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend1,ConnectorType | BNCMale |
| Cableend2,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend2,ConnectorType | BNCMale |
| CableType | RG-58C/U,Coaxial |
| Color,Jacket | Black |
| Length,Cable | 36" |
| Shielding | Shielded |
| SpecialFeatures | NonBooted |
| Standards | MIL-C-39012,MIL-C17F |
| 连接器 B 方向 | 直 |
| 颜色 | 黑色 |
| 次连接器类型 | BNC |
| 接线长度 | 0.9m |
| 连接器 A 性别 | 公插 |
| 连接器 B 性别 | 公插 |
| 连接器 A 方向 | 直 |
| 额定电压 | 500V 交流 |
咨询QQ
热线电话