所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Length | 48 in |
| Color | Black |
| Features | Shielded |
| Impedance | :50ohm |
| Cable Length - Imperial | :48" |
| Cable Length - Metric | :1.2m |
| Connector Type A | :BNC Straight Plug |
| Connector Type B | :BNC Straight Plug |
| Jacket Color | :Black |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85442000 |
咨询QQ
热线电话