所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Features | Regulated Voltage |
| Supplier Device Package | * |
| Output Type | CMOS |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 5µA |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Sensing Range | ±5.5mT Trip, ±1.5mT Release |
| Standard Package | 3,000 |
| Current - Output (Max) | ±0.5mA |
| Type | Omnipolar Switch |
| Other Names | BU52055GWZE2 |
| Package/Case | 4-XFBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 1.65 V to 3.6 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Point Min/Max | 4.1 mT |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Release Point Min/Max (Brp) | 1.5 mT to - 1.5 mT |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | UCSP35L1 |
| Supply Current | 5 uA |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Maximum Output Current | 0.5 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | uCSP |
| Pin Count | 4 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Mag Sensor Operate Point (G) | 55 Gs |
| Magnetic Type | Omnipolar |
| Mag Sensor Release Point (G) | 15 Gs |
| Mag Sensor Hysteresis(G) | 8 Gs |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/2.5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.65 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Series | * |
| 电流 - 输出(最大值) | ±0.5mA |
| 供应商器件封装 | * |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 1.65 V ~ 3.6 V |
| 特性 | Regulated Voltage |
| 类型 | Omnipolar Switch |
| 封装/外壳 | 4-XFBGA |
| 感应范围 | ±5.5mT Trip, ±1.5mT Release |
| 输出类型 | Digital |
| 电流 - 电源 | 5µA |
| 最大磁性传感器操作点 | 5.5 mT |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 高度 | 0.1mm |
| 最小磁性传感器释放点 | 1.5 mT |
| 最大工作电源电压 | 3.6 V |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 典型磁性传感器滞后 | 0.8 mT |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 最小工作电源电压 | 1.65 V |
| 长度 | 0.8mm |
| 宽度 | 0.8mm |
| 封装类型 | UCSP35L1 |
| 引脚数目 | 4 |
| 尺寸 | 0.8 x 0.8 x 0.1mm |
| 磁性类型 | 全极性 |
咨询QQ
热线电话