所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Cable Type | RG-58C |
| Length | 60.0" (1524.0mm) |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | BNC Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Other Names | 314-1183 |
| Coaxial Cable Type | :RG58C |
| Cable Length - Imperial | :60" |
| Cable Length - Metric | :1.524m |
| Connector Type A | :BNC Straight Plug |
| Connector Type B | :BNC Straight Plug |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444290 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话