所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 2.5A |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| 1st Connector | Banana Plug, Single |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Stacking Method | Non Stackable |
| Standard Package | 25 |
| 2nd Connector | Micro Hook |
| Configuration | Banana to Grabber, Hook |
| Type | Patch Cord |
| Cable Length | 36.0" (914.40mm) |
| Contents | 1 Lead, Black |
咨询QQ
热线电话