所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Luminous Flux @ Current - Test | 1800 lm |
| Current - Max | 1.5A |
| Color | White, Warm |
| Voltage | 32.7V |
| Standard Package | 20 |
| Current - Test | 500mA |
| Wavelength | 3000K |
| Configuration | Round |
| Driver Circuitry | No |
| Other Names | 976-1168 |
| With Connector | Yes |
| Series | :VERO 13 |
| LED Color | :White |
| CCT | :3000K |
| Luminous Flux @ Test | :2000lm |
| Forward Current @ Test | :500mA |
| Forward Voltage @ Test | :33.7V |
| Opto Case Style | :- |
| LED Mounting | :Screw |
| Packaging | :Each |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85414010 |
咨询QQ
热线电话