所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 390 |
| MOQ | 390 |
| Product | Supercapacitors |
| Product Category | Supercapacitors / Ultracapacitors |
| ESR | 50 mOhms |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Series | A |
| Voltage Rating | 5.5 V |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Bulk |
| Capacitance | 0.05 Farad |
| Case Length | 28 mm |
| Tradename | BestCap |
| Case Width | 17 mm |
| Tolerance | - 20 %, + 80 % |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话