所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Supercapacitors / Ultracapacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 0.033 Farad |
| Tolerance | - 20 %, + 80 % |
| Voltage Rating | 9 V |
| ESR | 250 mOhms |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Termination Style | Axial |
| Dimensions | 17 mm W x 28 mm L |
| Capacitance - uF | 33000 uF |
| Case Length | 28 mm |
| Case Width | 17 mm |
| Leakage Current | 5 uA |
| Packaging | Bulk |
| Product | Supercapacitors |
| Series | A |
| Tradename | BestCap |
| Unit Pack | 390 |
| MOQ | 390 |
咨询QQ
热线电话