所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 28 X 17 X 6(Max) |
| Mounting | Planar Mount |
| Capacitance Value | 33000 uF |
| Voltage | 9 Vdc |
| Product Depth | 17 mm |
| Product Height | 6(Max) mm |
| Product Length | 28 mm |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Tolerance | -20 to 80 % |
| Leakage Current | 5 uA |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Supercapacitors / Ultracapacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 0.033 Farad |
| Voltage Rating | 9 V |
| ESR | 250 mOhms |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Dimensions | 17 mm W x 28 mm L x 2.1 mm H |
| Capacitance - uF | 33000 uF |
| Case Height | 2.1 mm |
| Case Length | 28 mm |
| Case Width | 17 mm |
| Load Life | 1000 hr |
| Packaging | Bulk |
| Product | Supercapacitors |
| Series | A |
| Tradename | BestCap |
| Unit Pack | 390 |
| MOQ | 390 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话