所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| IEC Connector Type | C13, C14 |
| rohs | Compliant |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Product | Inlet/Outlet Combinations |
| Product Category | AC Power Entry Modules |
| Fused | Yes |
| Switch Function | Switched |
| Filtered | No |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Gender | :Plug, Receptacle |
| Voltage Rating | :250VAC |
| Current Rating | :10A |
| Connector Mounting | :Panel |
| Contact Termination | :Quick Connect |
| SVHC | :No SVHC (19-Dec-2012) |
| Connector Type | :IEC |
| External Length / Height | :39.1mm |
| External Width | :79.5mm |
| Mounting Type | :Panel |
| No. of Outlets | :2 |
| Panel Cut-out Depth | :34.4mm |
| Panel Cut-out Size | :34.4 x 76.5mm |
| Panel Cutout Width | :76.5mm |
| Panel Thickness Max | :3mm |
| Panel Thickness Min | :1mm |
| Termination Method | :Solder / Push-On |
| Voltage Rating V AC | :250V |
| Weight (kg) | 0.02 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话