所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield Coverage | 80% |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.445" (11.30mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Shield Type | Braid |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Number of Conductors | 6 |
| Conductor Strand | 65/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Carolprene |
| Length | 500' (152.44m) |
| Color | Black |
| Conductor Insulation | Rubber |
| Usage | Communication, Control |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.025" (0.63mm) |
| Voltage | 300V |
咨询QQ
热线电话