所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Isolation | 36dB |
| Coupling Factor | 3dB |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | DCS, PCS, WCDMA |
| Power - Max | 4W |
| Standard Package | 4,000 |
| Frequency | 1.7GHz ~ 2GHz |
| Return Loss | 27dB |
| Other Names | 1173-1078-2 |
| Coupler Type | Standard |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Directional Couplers |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency Range | 1700 MHz to 2000 MHz |
| Tradename | Xinger |
| Package / Case | 0805 (2012 metric) |
| Impedance | 50 Ohms |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话