所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | I/O Modules |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage | 10 VDC to 32 VDC |
| Output Voltage | 4.5 VDC to 30 VDC |
| Output Current | 50 mA |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Style | C4 |
| Logic Supply Current (Output) | 25mA |
| Color | White |
| Logic Supply Voltage (Output) | 4.5 ~ 30VDC |
| Standard Package | 25 |
| Current - Input | 20mA |
| Voltage - Input | 10 ~ 32VDC |
| Turn On Time | 5ms |
| Turn Off Time | 5ms |
| Type | DC |
| Other Names | 646-1050 |
| Features | Hold Down Screw, Status LED(s) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage Rating | :32V |
| Current Rating | :20mA |
| Length | :44.45mm |
| External Width | :48.77mm |
| Accessory Type | :DC Input Module |
| For Use With | :Crouzet Solid State Relays |
| No. of Analog Inputs | :1 |
| No. of Analog Outputs | :1 |
| No. of Outputs | :1 |
| Weight (kg) | 0.032 |
| Tariff No. | 85414090 |
| Brand/Series | C4 Series |
| Connection to Host | Board Mount |
| Current, Input | 25 mA |
| Dimensions | 47.44mmL×44.45mmW×7.12mmH |
| Input | 10 to 32 VDC |
| Input Type | Digital |
| Input, Range | 10 to 32 VDC |
| Module Type | Input |
| Mounting Type | PCB |
| Number of Channels | 1 |
| Primary Type | Control |
| Special Features | Optical Isolation |
| Standards | CE Marked, CSA Certified, RoHS Compliant |
| Time, Turn-Off | 5 (Max.) ms |
| Time, Turn-On | 5 (Max.) ms |
| Voltage, Isolation | 4000 V |
| Voltage, Supply | 4.5 VDC |
咨询QQ
热线电话