所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | ASTM B-33 |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.130" (3.30mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Number of Conductors | 2 |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Annealed Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 1000' (304.8m) |
| Color | Gray |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Usage | Communication, Control |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.39mm) |
| Voltage | 300V |
| Screen/Shield | NO |
| Conductor Size | 22 AWG (AMERICAN WIRE GAUGE) |
| Conductor Count | 2 CONDUCTORS |
| Jacket Material | PVC-POLYVINYL CHLORIDE |
| Fire Rating | GENERAL PURPOSE |
| Conductor Type | STRANDED CONDUCTOR |
| Insulation Material | SRPVC-SEMI-RIGID PVC |
| NEC Rating | UL LISTED ART 800 |
咨询QQ
热线电话