所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | ASTM B-33 |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.062" (1.57mm) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Annealed Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 1000' (304.8m) |
| Voltage | 1000V |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -12°C ~ 90°C |
| Jacket Color | Blue |
咨询QQ
热线电话