所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ribbon Width | 2.168" (55.07mm) |
| First Conductor Mark | Red |
| Shielding | Unshielded |
| Features | Zippable |
| Voltage Rating | 300V |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Approvals | UL E42769 |
| Cable Type | Flat Cable |
| Number of Conductors | 22 |
| Conductor Strand | 7 Strands / 30 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 100' (30.5m) |
| Insulation Resistance | 10 GOhm |
| Color | Gray |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Standard Package | 1 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Ratings | UL E42769 |
| Voltage | 300V |
| Jacket Color | Gray |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话