所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Supervisory Circuits |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Monitored Voltage | 3 V, 3.3 V, 5 V |
| Undervoltage Threshold | 2.85 V |
| Overvoltage Threshold | 3 V |
| Manual Reset | Not Resettable |
| Watchdog | Watchdog |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Maximum Power Dissipation | 1000 mW |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Current (Typ) | 3000 uA |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话