所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Type | Voltage Monitor |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 4.5 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 4.75 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Watchdog Timer | Yes |
| Maximum Supply Current | 3000 uA |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Maximum Power Dissipation | 1000 mW |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Output Driver | Active Low/Open Drain |
| Package Width | 6.35 |
| PCB | 8 |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 1000 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 4.5 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Programmability | Yes |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 4.75 |
| Monitored Voltage | 3|3.3|5 |
| Package Length | 9.27 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Pin Count | 8 |
| Manual Reset | No |
| Package Height | 3.3 |
| Maximum Supply Current | 3000 |
| Packaging | Rail |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 4.5V, Adj |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Reset Timeout | 130 ms Minimum |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 3000 uA |
| Product Category | Supervisory Circuits |
| Overvoltage Threshold | 4.75 V |
| Undervoltage Threshold | 4.5 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Watchdog | Watchdog |
| Threshold Voltage | 3 V, 3.3 V, 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话