所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Type | Arrays |
| Circuit Type | Isolated |
| Number of Resistors | 2 |
| Resistor Values | 22 Ohms |
| Tolerance | 5 % |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Dimensions | 1.6 mm W x 1.6 mm L x 0.6 mm H |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Package / Case | 0606 |
| Power per Element | 62 mW |
| Series | CAT/CAY 16 |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Resistance (Ohms) | 22 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 0606 |
| Height | 0.030" (0.75mm) |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 4 |
| Standard Package | 10,000 |
| Package/Case | 0606, Concave |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Case Length | 1.6 mm |
| Case Height | 0.6 mm |
| Case Width | 1.6 mm |
咨询QQ
热线电话