所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SMD |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Type | Array |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 22 Ohm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Type | Arrays |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistor Values | 22 Ohms |
| Tolerance | 5 % |
| Temperature Coefficient | 200 PPM / C |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Package / Case | 1205 |
| Series | CAT/CAY 16 |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Resistance Value | 22 |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.063 (1/16) |
| Product Depth | 1.6 |
| Product Length | 6.4 |
| Product Height | 0.6 |
| Mounting | Surface Mount |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 0.8 |
| Package/Case | 2506(8 X 0603) |
| Resistance (Ohms) | 22 |
| Power Per Element | 31mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 2406 |
| Height | 0.030" (0.75mm) |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话