所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MSOP |
| Control Interface | Serial (3-Wire) |
| Number of Positions | 32 |
| Number of Pot per Package | 1 |
| Resistance Value | 50 kOhm |
| Taper Type | Linear |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Taps | 32 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Resistance (Ohms) | 50k |
| Temperature Coefficient | 30 ppm/°C Typical |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Interface | 3-Wire Serial (Chip Select, Increment, Up/Down) |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话