所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Control Parameter | Voltage |
| Dimensions | 7 x 5 x 1.8mm |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Height | 1.8mm |
| Length | 7mm |
| Load Capacitance | 15pF |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Maximum Symmetry | 45/55% |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Frequency | 44.736 MHz |
| Output Level | HCMOS |
| Package Type | SMD |
| Pin Count | 6 |
| Tuning Voltage | 1.65V |
| Width | 5mm |
咨询QQ
热线电话