所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Product | Automotive Circuit Breakers |
| Product Type | Heavy Duty |
| Current Rating | 20 A |
| Voltage Rating DC | 28 V |
| Number of Poles | 1 Pole |
| Series | CB123-HB |
| Illuminated | No |
| Mounting Style | Bracket |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Termination Style | Threaded Stud |
| Unit Weight | 0.736000 oz |
咨询QQ
热线电话