所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Card Size Range | 0.750" ~ 2.750" H x 6.500" L (19.05mm ~ 69.85mm x 165.10mm) |
| Height | 2U = 3.500" (88.90mm) |
| Size / Dimension | 12.000" L x 19.000" W (304.80mm x 482.60mm) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Assembled Subracks with Card Guides |
| Guide Method | Card Guide |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话