所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Card Size Range | 4.250" ~ 6.250" H x 9.600" L (107.95mm ~ 158.75mm x 243.84mm) |
| Height | 4U = 7.000" (177.80mm) |
| Size / Dimension | 12.000" L x 19.000" W (304.80mm x 482.60mm) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Assembled Subracks with Card Guides |
| Guide Method | Card Guide |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话