所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Diameter Min - Metric | :10mm |
| Cable Diameter Max - Metric | :14mm |
| Cable Diameter Min - Imperial | :0.394" |
| Cable Diameter Max - Imperial | :0.551" |
| Thread Size - Imperial | :1/2 |
| Thread Size - Metric | :- |
| Weight (kg) | 0.00001 |
| Tariff No. | 85472000 |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话