所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Color | Blue |
| Cable Type | 2.54mm OD Coaxial Cable |
| Length | 24.0" (609.6mm) |
| 1st Connector | SMA Male Plug |
| Frequency - Max | 18GHz |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | SMA Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | SMA |
| Connector A Body Style | Straight |
| Connector B Body Style | Straight |
| Connector B Polarity | Normal |
| Connector A Series | SMA |
| Packaging | Bulk |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector A Polarity | Normal |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话