所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | No |
| Product Type | BS88 British Standard Fuse |
| Body Style | Cartridge Blade Fuses |
| Current Rating | 100M160 A |
| Voltage Rating AC | 415 V |
| Mounting Style | Stud |
| Termination Style | Bolt Down |
| Fuse Size / Group | HRC |
| Dimensions | 126 mm L x 26 mm D |
| Series | CD |
| Type | High Rupture Capacity Fuse Link |
| Case Diameter | 26 mm |
| Case Length | 126 mm |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Product | Specialty Fuses |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Unit Weight | 0.016000 oz |
咨询QQ
热线电话