所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Inductance | 3.8 uH |
| Tolerance | 30 % |
| Maximum DC Current | 6 A |
| Maximum DC Resistance | 13 mOhms |
| Dimensions | 10.4 mm W x 10.5 mm L x 4 mm H |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Height | 4 mm |
| Case Length | 10.5 mm |
| Case Width | 10.4 mm |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Life | Obsolete |
| メーカ | Cooper Bussmann |
| 製品カテゴリ | 固定インダクタ |
| インダクタンス | 3.8 uH |
| 公差 | 30 % |
| 最大 DC 電流 | 6 A |
| 最大 DC 抵抗 | 13 mOhms |
| 寸法 | 10.4 mm W x 10.5 mm L x 4 mm H |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| ケースの高さ | 4 mm |
| ケースの長さ | 10.5 mm |
| ケースの幅 | 10.4 mm |
| 工場パックの数量 | 600 |
| Life | 製造中止 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Current Rating | 6.55A |
| DC Resistance (DCR) | 13 mOhm Max |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Type | Wirewound |
| Standard Package | 600 |
| Material - Core | Ferrite |
| Shielding | Shielded |
| Size / Dimension | 0.413" L x 0.409" W (10.50mm x 10.40mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Test | 100kHz |
| Current - Saturation | 6A |
| Package/Case | Non Standard |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话