所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Phase Locked Loops - PLL |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | PLL |
| Number of Circuits | 1 |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 5.5 V |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 16 |
| Package Length | 10(Max) |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | Clock |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Supplier Device Package | 16-SOIC N |
| Frequency - Max | 45MHz |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 40 |
| Output | Clock |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| PLL | Yes |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | CD74ACT297 |
| Unit Weight | 0.004998 oz |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Package Type | SOIC |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Programmable | No |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话