所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Holder |
| Family | CH |
| Mounting | DIN Rail |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | In Transition |
| Product | Fuse Modules |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | CH_J |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 75 C |
| Color | White |
| Illumination | No |
| Voltage | 600V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Fuseholder Type | Holder |
| Fuse Size | 0.81" Dia x 2.25" L (20.57mm x 57.15mm) |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class J |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 7.328000 oz |
咨询QQ
热线电话