所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Holder |
| Family | CH |
| Mounting | DIN Rail |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | No |
| Product | Fuse Modules |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | CH_J |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 75 C |
| Color | White |
| Illumination | Yes |
| Product Length | 32.5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Depth | 71.8 |
| Product Height | 116.6 |
| Unit Weight | 7.472000 oz |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Product Length (mm) | 32.5 mm |
| Product Depth (mm) | 71.8 mm |
| Product Height (mm) | 116.6 mm |
咨询QQ
热线电话