所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Multi Phase Handle Pin |
| Family | CH |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Handle Pins |
| For Use With | Fuse Holders, CH08 Series |
| Body Material | Polyester |
| Current Rating | 100 A |
| Length | 79.54 mm |
| Series | CH |
| Size (LxWxH) | 79.54 mm x 45 mm |
| Factory Pack Quantity | 12 |
| Voltage Rating | 750 V |
| Part # Aliases | CH810-HP |
| Accessory Type | Handle Pin |
| For Use With/Related Products | Fuseholder; CH |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Fuse Holder Accessory Type | Multi-Phase Handle Pin |
| Unit Weight | 0.032000 oz |
| 熔断器座附件类型 | 多相把手引脚 |
咨询QQ
热线电话