所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Thick Film |
| Resistance Value | 50 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 60 W |
| Product Length | 6.35 mm |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Resistance Value | 50 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Depth | 18.6 |
| Mounting | Flange Mount |
| Product Length | 6.35 |
| Packaging | Box |
| Power Rating | 60 |
| Case Style | Epoxy |
| Technology | Thick Film |
| Resistance (Ohms) | 50 |
| Features | RF, High Frequency |
| Lead Style | Tab |
| Mounting Feature | Flanges |
| Height | 0.105" (2.67mm) |
| Size / Dimension | 0.516" L x 0.250" W (13.10mm x 6.35mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum Oxide |
| Power (Watts) | 60W |
| Composition | Thick Film |
| Package/Case | Flat Box, Terminator |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Category | High Frequency/RF Resistors |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Resistance | 50 Ohms |
| Case Length | 13.1 mm |
| Case Height | 4 mm |
| Frequency | 4 GHz |
| Case Width | 6.35 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话