所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Thick Film |
| Resistance Value | 50 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 250 W |
| Product Height | 4.92 mm |
| Product Length | 24.77 mm |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Resistance Value | 50 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Depth | 22.53 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination Style | Axial |
| Product Length | 24.77 |
| Product Height | 4.92 |
| Packaging | Tray |
| Power Rating | 250 |
| Case Style | Epoxy |
| Technology | Thick Film |
| Resistance (Ohms) | 50 |
| Features | RF, High Frequency |
| Lead Style | Tab |
| Mounting Feature | Flanges |
| Height | 0.194" (4.92mm) |
| Size / Dimension | 0.975" L x 0.375" W (24.77mm x 9.53mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum Oxide |
| Power (Watts) | 250W |
| Composition | Thick Film |
| Package/Case | Flat Box, Terminator |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Product Category | High Frequency/RF Resistors |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Series | CHF |
| Resistance | 50 Ohms |
| Case Length | 24.7 mm |
| Case Height | 4.92 mm |
| Frequency | 3 GHz |
| Case Width | 9.53 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话