所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Local Device Depth | 62mm |
| Local Device Dimensions | 113 x 62 x 29mm |
| Local Device Height | 29mm |
| Local Device Width | 113mm |
| Maximum Resolution | 2048 x 1536pixels |
| Number of Video Ports | 1 |
| Type | Transmitter |
| Video Connection Types | VGA |
咨询QQ
热线电话