所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Switching Supplies |
| Open Frame/Enclosed | Open Frame |
| Output Power Rating | 175 W |
| Input Voltage | 90 VAC to 264 VAC, 120 VDC to 370 VDC |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage (Channel 1) | 15 V |
| Output Current (Channel 1) | 9.3 A |
| Commercial/Medical | Commercial |
| Mounting Style | Chassis |
| Length | 101.6 mm |
| Width | 50.8 mm |
| Height | 33.02 mm |
| Dimensions | 101.6 mm L x 50.8 mm W |
| Output Type | Single Output |
| Series | CINT1175 |
| Life | New Product: New from this manufacturer. |
| Output Current-Channel 1 | 9.3 A |
| Output Voltage-Channel 1 | 15 V |
| Unit Weight | 7.407532 oz |
咨询QQ
热线电话