所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 4.83 X 2.29 X 4.83 |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 33 pF |
| Voltage | 200 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X7R |
| Lead Pitch For Radial | 5.08 mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Termination Style | Radial |
| Product Length | 4.83 mm |
| Product Depth | 2.29 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded |
| RoHS | No |
| Capacitance | 33 pF |
| Voltage Rating | 200 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Temperature Coefficient / Code | X7R |
| Lead Spacing | 5.08 mm |
| Product | High Reliability MLCCs |
| Lead Style | Outside Bend |
| Case Height | 4.83 mm |
| Case Length | 4.83 mm |
| Case Width | 2.29 mm |
| Dimensions | 2.29 mm W x 4.83 mm L x 4.83 mm H |
| Lead Diameter | 0.64 mm |
| Packaging | Reel |
| Series | CK05 |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Product Length | 4.83 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Product Depth | 2.29 |
| Product Height | 4.83 |
| Case Style | Molded |
| Technology | Standard |
| Wire Form | Outside Bend |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Rad Hardened | No |
| Construction | Radial |
| Tolerance (+ or -) | 10% |
| Temp Coeff (Dielectric) | X7R |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | Not Required |
| Product Length (mm) | 4.83 mm |
| Product Depth (mm) | 2.29 mm |
| Product Height (mm) | 4.83 mm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话